196950-2023 - ResultaatNederland-Petten: Diensten Raamcontract voor de terbeschikkingstelling van tijdelijk personeel/uitzendkrachten aan het GCO in Petten
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Verordening (EU, Euratom) nr. 2018/1046
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Diensten Raamcontract voor de terbeschikkingstelling van tijdelijk personeel/uitzendkrachten aan het GCO in Petten
Referentienummer: JRC/PTT/2022/OP/2131
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
II.1.4.
Korte beschrijving
Deze openbare aanbesteding betreft de terbeschikkingstelling van tijdelijk personeel/uitzendkrachten aan het GCO te Petten door middel van een raamcontract voor een maximale duur van 48 maanden.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
NL-Petten: Diensten Raamcontract voor de terbeschikkingstelling van tijdelijk personeel/uitzendkrachten aan het GCO in Petten.