2. Procedure
Procedure
Titel: Tussenevaluatie Wi2021
Beschrijving: Het doel van de Aanbesteding is het sluiten van een Overeenkomst met één dienstverlener voor de uitvoering van de tussenevaluatie van de Wet inburgering van 2021. In de tussenevaluatie worden alle uitgevoerde onderzoeken over de werking van de Wi2021 meegenomen om een eerste beeld te kunnen geven van de werking, doelbereik, tussenresultaten en kosten van de Wi2021. Onderdeel van deze opdracht is naast de tussenevaluatie een deelonderzoek naar de kosten die gemeenten maken om de Wi2021 uit te voeren en een deelonderzoek naar maatschappelijke begeleiding. De Overeenkomst is afgesloten met de combinatie/consortium van onderstaande partijen: Cebeon B.V. Radar Advies B.V.
Interne identificatiecode: 201865005011077
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 73110000 Uitvoeren van onderzoek
5. Perceel
Perceel: LOT-0000