See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Samenaankoop verzekeringen voor politiezones binnen de provincie Vlaams-Brabant
Beschrijving: Deze opdracht heeft betrekking op de diverse verzekeringspolissen voor achttien lokale politiezones binnen de provincie Vlaams-Brabant. De politiezone Zennevallei zal in het kader van deze opdracht optreden als aankoopcentrale en zal enkel de opdracht plaatsen. Het afsluiten van de specifieke verzekeringspolissen gebeurt door elke deelnemende politiezone. De opdracht wordt opgedeeld in zes percelen, met name: - arbeidsongevallen - burgerlijke aansprakelijkheid en rechtsbijstand - patrimonium - globale vlootpolis - omnium dienstverplaatsingen - zaakschade
Interne identificatiecode: PPP14M-61/3014/2023-5905-001
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 66510000 Verzekeringsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Arbeidsongevallen
Beschrijving: De inschrijver dient dekking te verlenen conform de regeling inzake arbeidsongevallen, zoals vastgelegd in de wet- en regelgeving en alle andere of latere aanvullende of wijzigende wet- en regelgeving inzake regeling van arbeidsongevallen voor de publieke sector in het algemeen en de politiezones in het bijzonder.
Interne identificatiecode: 2023-5905-001/01
Perceel: LOT-0002
Titel: Burgerlijke Aansprakelijkheid en Rechtsbijstand
Beschrijving: Deze verzekering heeft als voorwerp het waarborgen van de burgerlijke aansprakelijkheid die de verzekeringsnemer ten laste kan worden gelegd op basis van wettelijke en reglementaire bepalingen, in België en in het buitenland, ten gevolge van schade die werd veroorzaakt aan derden en die direct of indirect volgt uit de onderneming met haar diverse diensten, afdelingen en intern verzelfstandigde agentschappen, haar personeel, uitrusting en infrastructuur, roerende en onroerende goederen, binnen en buiten de werkuren, binnen of buiten de omheining van de onderneming.
Interne identificatiecode: 2023-5905-001/02
Perceel: LOT-0003
Titel: Patrimonium
Beschrijving: Dit perceel (patrimonium) omvat twee (2) posten, met name: - Brandverzekering Deze post heeft als voorwerp het waarborgen van het patrimonium van de deelnemende politiezones omvattend zowel de onroerende goederen als de roerende goederen. - Alle risico's (elektronica) Deze post verleent zowel dekking voor de aan de verzekeringsnemer toebehorende als de aan hem ter beschikking gestelde apparatuur (vaste en mobiele apparatuur).
Interne identificatiecode: 2023-5905-001/03
Perceel: LOT-0004
Titel: Globale Vlootpolis
Beschrijving: Dit verzekeringscontract heeft als voorwerp het volledig rollend materieel van de deelnemende politiezones te verzekeren.
Interne identificatiecode: 2023-5905-001/04
Perceel: LOT-0005
Titel: Omnium Dienstverplaatsingen
Beschrijving: Dit verzekeringscontract heeft als voorwerp het verzekeren van schade aan de persoonlijke voertuigen die toebehoren aan de personeelsleden en de mandatarissen van de verzekeringsnemer, wanneer zij gebruikt worden voor dienstverplaatsingen.
Interne identificatiecode: 2023-5905-001/05
Perceel: LOT-0006
Titel: Zaakschade
Beschrijving: Dit verzekeringscontract dient dekking te verlenen voor de regeling van de zaakschade, voorzien in artikel 53 van de wet op het politieambt (WPA). Die regeling heeft tot doel de (politie)ambtenaren te beschermen in die mate dat zij door het specifiek karakter van hun functie, aan grotere gevaren blootgesteld zijn dan andere ambtenaren. De nadere regels volgens welke de (politie)ambtenaren worden vergoed voor de zaakschade die zij hebben geleden, werden bepaald bij Koninklijk Besluit.
Interne identificatiecode: 2023-5905-001