197454-2023 - MededingingNederland-'s-Gravenhage: Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Externe inhuur
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
II.1.4.
Korte beschrijving
De scope betreft 2 percelen:
Perceel 1: Uitzenden.Opdrachtgever heeft als doel een Uitzendbureau te contracteren ten behoeve van het succesvol leveren van Uitzendkrachten op basis van de CAO voor Uitzendkrachten voor diverse functies in de functieschalen tot en met schaal 7.
Perceel 2: Intermediaire dienstverlening.Opdrachtgever is op zoek naar een Intermediair, die erin gespecialiseerd is externe specialisten in diverse functies in de functieschalen tot en met schaal 7, bijvoorbeeld ZZP'ers, of werknemers in dienst van derden als een gespecialiseerd uitzendbureau, detacheringsbureau te werven, voor te selecteren en in te zetten bij Opdrachtgever, inclusief het afhandelen van de administratieve processen en het overnemen van de risico’s.
Het COA organiseert een informatiesessie op onze locatie AZC Dronten (Vossemeerdijk 40, 8251 PN Dronten) op 31 maart 2023 van 10.00 tot 12.00 uur. U kunt meer lezen over de opdracht en deze sessie in het bijgevoegde document: Begeleidend document
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend voor alle percelen
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Perceel 1 Uitzendkrachten
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
De geraamde omvang van de opdracht bedraagt (o.b.v. de gegevens uit 2022) ca. 770.000 uur per jaar.
Aan deze raming kunnen geen rechten worden ontleend. Het COA is per definitie een zogenoemde groei- en krimporganisatie. De omvang van de Opdracht kan beïnvloed worden door (soms sterke) fluctuaties in de instroom van asielzoekers. Dit stelt extra eisen aan de flexibiliteit aan de organisatie van de Aanbestedende dienst, doch ook aan haar toeleveranciers.
Perceel 2: Intermediaire dienstverlening
Perceel nr.: 2
De geraamde omvang van de opdracht bedraagt (o.b.v. de gegevens van 2020) ca. 276.000 uren per jaar.