197644-2025 - Vooraankondiging onderhandse gunning
Nederland – Diensten op het gebied van vuilnis en afval – Verhuur inclusief inzamelmiddelen, beheer en exploitatie milieustraat,
Aankondiging in geval van vrijwillige transparantie vooraf
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Verhuur inclusief inzamelmiddelen, beheer en exploitatie milieustraat,
Beschrijving: De gemeente is voornemens de opdracht te verlenen aan de huidige exploitant, een combinatie van Renewi en Van der Pluijm Sloop & Infra. De opdracht bestaat uit één (1) perceel met de volgende onderdelen: • Verhuur, inclusief inzamelmiddelen en beheer, van de milieustraat aan de Forellenweg 24, 4941SJ te Raamsdonksveer; • Exploitatie van de gemeentelijke milieustraat inclusief bijkomende administratieve werkzaamheden; • Transport van op de milieustraat ingezamelde afvalstromen inclusief bijkomende administratieve werkzaamheden. Zie bijgevoegde documenten
Interne identificatiecode: GTB/MILST/202501281527790
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90500000 Diensten op het gebied van vuilnis en afval
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: De gemeente is voornemens de opdracht te verlenen aan de huidige exploitant, een combinatie van Renewi en Van der Pluijm Sloop & Infra. De opdracht bestaat uit één (1) perceel met de volgende onderdelen: • Verhuur, inclusief inzamelmiddelen en beheer, van de milieustraat aan de Forellenweg 24, 4941SJ te Raamsdonksveer; • Exploitatie van de gemeentelijke milieustraat inclusief bijkomende administratieve werkzaamheden; • Transport van op de milieustraat ingezamelde afvalstromen inclusief bijkomende administratieve werkzaamheden zie bijgevoegde documenten
Interne identificatiecode: 1