2. Procedure
Procedure
Titel: Accountantsdiensten SvdJ
Beschrijving: Accountantsdiensten Het Stimuleringsfonds voor de Journalistiek is vanuit wettelijke/statutaire bepalingen verplicht om haar jaarrekening door een accountant te laten controleren. De wens van Aanbestedende Dienst is om een nieuw contract aan te gaan voor Accountantsdiensten voor de komende boekjaren.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79200000 Boekhoudkundige, audit- en fiscale diensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Accountantsdiensten
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: n.v.t