2. Procedure
Procedure
Titel: A08.323.2023 Jan van Houtkade/Koepoortsbrug
Beschrijving: De aanleiding van de aanbesteding betreft de herinrichting van de Jan van Houtkade en de Koepoortsbrug als onderdeel van het Singelpark van de Gemeente Leiden. zie leidraad
Interne identificatiecode: A08.323.2023
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45200000 Volledige of gedeeltelijke bouw- en civieltechnische werkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Jan van Houtkade/Koepoortsbrug
Beschrijving: De aanleiding van de aanbesteding betreft de herinrichting van de Jan van Houtkade en de Koepoortsbrug als onderdeel van het Singelpark van de Gemeente Leiden.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: geen opties