2. Procedure
Procedure
Titel: Projectmanagement unilocatie VO scholen Steenwijkerland
Beschrijving: De opdracht (‘object van aanbesteding’) bestaat uit het projectmanagement voor de realisatie van een Unilocatie voor voortgezet onderwijs in Steenwijkerland. - de renovatie van de A/C/D-vleugel omvat 6.735 m2 - de sloop van de B-vleugel omvat 1.510 m2 - de uitbreiding omvat 8.100 m2
Interne identificatiecode: SAP2401
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71541000 Bouwprojectenbeheer
Aanvullende classificatie (cpv): 71311000 Adviezen inzake bouwkunde, 71540000 Coördinatie van bouwwerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Het project wordt in één perceel aanbesteed
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende classificatie (cpv): 71312000 Bouwkundig advies, 71540000 Coördinatie van bouwwerkzaamheden