2. Procedure
Procedure
Titel: Glasbewassing
Beschrijving: Wassen van glas voor verschillende panden van aanbestedende dienst. Zowel buiten als buitenglas is onderdeel van deze opdracht. De omvang van de opdracht, gebaseerd op historische gegevens, bedraagt op jaarbasis ongeveer € 52.000,- exclusief BTW, de verwachting is dat deze kosten de komende jaren zal toenemen vanwege indexaties en een uitbreiding van deze opdracht ten opzichte van de huidige opdracht. Met de bovenstaande informatie wordt de jaarlijkse contractwaarde bepaald op € 55.000,- exclusief BTW, wat neer komt op een totale contractwaarde van € 550.000,- exclusief BTW. Er is een zekere mate van onzekerheid tot de omvang van glasbewassing de komende jaren. De te sluiten overeenkomst moet worden gekwalificeerd als raamovereenkomst in de zin van de Aanbestedingswet 2012. Om die reden zal deze worden gesloten voor een maximale waarde van 130% van de geraamde opdrachtwaarde, € 715.000,-, om te voorkomen dat de geraamde waarde wordt overschreden voordat de looptijd van de raamovereenkomst is verstreken.
Interne identificatiecode: 2025-018-HIRB-EA-Glasbewasing
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90910000 Reinigingsdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 90911300 Wassen van ramen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Summa is op zoek naar 2 ondernemers die haar gedurende de gehele contractperiode kan ondersteunen in de uitgevraagde dienstverlening. Hierbij is het streven om een partnership op te bouwen, waarbij een langdurige samenwerking het streven is. Door het toepassen van een initiële periode van 4 jaar, en daarbij 6 optiejaren kan een partnership ontstaan tussen Summa en de leverancier. In de eerste twee jaar zal met de als derde geëindigde partij een wachtkamerovereenkomst opgesteld worden.
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: 2