198363-2025 - Resultaat
Nederland – Elektriciteit – Levering duurzame elektriciteit GV-KV ENDEX ten behoeve van de RVB divers 2026-2027
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Levering duurzame elektriciteit GV-KV ENDEX ten behoeve van de RVB divers 2026-2027
Beschrijving: De opdracht bestaat uit de levering van Duurzame elektriciteit (elektriciteit en Garanties van Oorsprong (hierna te noemen GvO’s) aan alle kleinverbruiksaansluitingen en de resterende grootverbruiksaansluitingen van RVB divers voor het kalenderjaar 2026 en 2027. De opdracht omvat een optionele verlenging van maximaal drie jaar met periodes van minimaal één kalenderjaar. In praktijk gaat het om: - de levering van ca. 107.918 MWh per jaar en 107.918 Nederlandse Garanties van Oorsprong (GvO’s) per jaar. De opdracht bestaat uit levering van elektriciteit aan de kleinverbruiksaansluitingen en grootverbruiksaansluitingen en de levering van Garanties van Oorsprong afkomstig van Nederlandse windenergieprojecten (on – en offshore) en/of zonne-energieprojecten. Het betreft: - de levering van ca. 107.918 MWh per jaar en 107.918 Nederlandse GvO’s. De opdracht bestaat uit drie percelen, namelijk een perceel voor elektriciteit (perceel 1), een perceel voor GvO’s (perceel 2) en een perceel met de combinatie van elektriciteit en GvO’s (perceel 3). De opdracht zal in principe worden gegund aan de twee losse percelen OF aan het combinatieperceel.
Interne identificatiecode: 28310
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 09310000 Elektriciteit
5. Perceel
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2 – RVB Divers
Beschrijving: Het leveren van Nederlandse Garanties van Oorsprong Het leveren van ca. 107.918 Nederlandse GvO’s
Interne identificatiecode: 2
Opties:
Beschrijving van de opties: De opdracht omvat een optionele verlenging van maximaal drie jaar met periodes van minimaal één (1) kalenderjaar.
Perceel: LOT-0003
Titel: Perceel 3 – RVB Divers
Beschrijving: Het levering van elektriciteit en Garanties van Oorsprong. De levering van ca. 107.918 MWh per jaar en 107.918 Nederlandse GvO’s.
Interne identificatiecode: 3