See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: DDOS Security Solution
Beschrijving: Één lot voor DDOS (Distributed Denial of Service) aanvalsbeschermingsdiensten voor het openbare internetverkeer van Elia Group in België en Duitsland. Een nieuw contract van 5 jaar, verlengbaar tot 8 jaar (5+3).
Interne identificatiecode: WS1858298414
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 48730000 Beveiligingssoftware
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: WS1858298414 - 1 DDOS-beveiligingsoplossing
Beschrijving: DDOS-aanvalsbeschermingsdienst (Distributed Denial of Service) voor het openbare internetverkeer van de Elia Groep in België en Duitsland.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Zal beschreven worden in de aanbestedingsdocumenten