2. Procedure
Procedure
Titel: Afsluiten van raamovereenkomst operationele ICT-ondersteuning
Beschrijving: Het betreft een raamovereenkomst met één dienstverlener voor het aanstellen van een ICT-consultant voor het dagelijks ICT-beheer voor de politiezone TARL.
Interne identificatiecode: PZ_TARL_2025_001
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72500000 Informaticadiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: PZ_TARL_2025_001 - 1
Interne identificatiecode: 1