198876-2026 - Mededinging
België – Groenten, fruit en aanverwante producten – Aankoop op afroep van bereide groenten
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Aankoop op afroep van bereide groenten
Beschrijving: Deze opdracht heeft betrekking op aankoop op afroep van bereide groenten. De opdracht is opgedeeld in volgende percelen: • Perceel 1: Bereide mono/duogroenten, koelvers - Appelmoes - Erwten en wortelen - Duo wortel en knolselder - Vichywortelen - Bloemkool met kaassaus • Perceel 2: Niet-bereide mono/duogroenten, diepvries - Doperwten - Prinsessenboontjes - Boterboontjes - Broccoli - Bloemkool - Romanescokool - Pastinaak met honing - Duo van wortelen • Perceel 3: Bereide monogroenten, diepvries - Spinazie in room - Prei in room • Perceel 4: Bereide groentenmix, diepvries - Wokgroenten - Italiaanse groenten - Gegrilde groenten - Ratatouille groenten - Parijse julienne groeten - Roast suprème groenten - Spaanse groenten
Interne identificatiecode: PPP01G-3393/6510/26OPE008
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 15300000 Groenten, fruit en aanverwante producten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1 Bereide mono/duogroenten, koelvers
Beschrijving: Bereide mono/duogroenten, koelvers - Appelmoes - Erwten en wortelen - Duo wortel en knolselder - Vichywortelen - Bloemkool met kaassaus
Interne identificatiecode: 26OPE008 Perceel 1_1
Aanvullende classificatie (cpv): 15800000 Diverse voedingsmiddelen, 15300000 Groenten, fruit en aanverwante producten, 15330000 Verwerkte groenten en fruit
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2 Niet-bereide mono/duogroenten, diepvries
Beschrijving: Niet-bereide mono/duogroenten, diepvries - Doperwten - Prinsessenboontjes - Boterboontjes - Broccoli - Bloemkool - Romanescokool - Pastinaak met honing - Duo van wortelen
Interne identificatiecode: 26OPE008 Perceel 2_2
Perceel: LOT-0003
Titel: Perceel 3 Bereide monogroenten, diepvries
Beschrijving: Bereide monogroenten, diepvries - Spinazie in room - Prei in room
Interne identificatiecode: 26OPE008 Perceel 3_3
Perceel: LOT-0004
Titel: Perceel 4 Bereide groentenmix, diepvries
Beschrijving: Bereide groentenmix, diepvries - Wokgroenten - Italiaanse groenten - Gegrilde groenten - Ratatouille groenten - Parijse julienne groeten - Roast suprème groenten - Spaanse groenten
Interne identificatiecode: 26OPE008 Perceel 4_4