198986-2025 - Resultaat
Nederland – Leermiddelen – Levering van Leermiddelen
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Levering van Leermiddelen
Beschrijving: Leveringen van leermiddelen voor komende 4 jaar. € 7.000.000,00
Interne identificatiecode: EA2402JM
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39162100 Leermiddelen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Levering van leermiddelen voor de komende 4 jaren, voor de drie campussen van OGVO 7.000.000,00
Interne identificatiecode: 1