2. Procedure
Procedure
Titel: Laboratoriummetingen
Beschrijving: De RDI is op zoek naar een leverancier die laboratoriummetingen uit gaat voeren. De laboratoriummetingen bestaan uit de onderstaande vier componenten: 1. Radio-eigenschappen (RED): Het uitvoeren van metingen aan radioapparaten om te toetsen of zij voldoen aan de eisen; 2. EMC-aspecten (EMC): Het uitvoeren van metingen aan uitrusting (apparaten), anders dan radioapparaten, om te toetsen of zij voldoen aan de eisen; 3. Laagspanningsaspecten (LVD): Het uitvoeren van testen en beproevingen aan elektrisch materiaal om te toetsen of zij zijn ontworpen en vervaardigd; 4. Het onderzoek van de cybersecurity eisen van radioapparatuur. Dit onderzoek richt zich op de essentiële eisen. € 260.000,-
Interne identificatiecode: 202411212
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71600000 Diensten voor technische testen, analyse en adviezen
Aanvullende classificatie (cpv): 38000000 Laboratoriuminstrumenten, optische en precisie-instrumenten (uitgezonderd brillen)
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlengingsopties