199104-2025 - Vooraankondiging onderhandse gunning
Nederland – Bouwwerkzaamheden – CONTRACTWIJZIGING Nunspeet - Realisatie onderdoorgangen stationsomgeving
Aankondiging in geval van vrijwillige transparantie vooraf
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: CONTRACTWIJZIGING Nunspeet - Realisatie onderdoorgangen stationsomgeving
Beschrijving: Noodzakelijk geworden aanvullende werkzaamheden (vernieuwing van 7 relaiskasten incl. bekabeling) middels een beroep op 2.163d Aw. De uitgebreide toelichting en motivatering is als bijlage bij de publicatie toegevoegd. Zie motivering
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Contractwijziging Nunspeet - Realisatie onderdoorgangen stationsomgeving
Beschrijving: zie bijgevoegde toelichting
Interne identificatiecode: 1