199130-2025 - Resultaat
Nederland – Drukwerk en aanverwante producten – Grafische dienstverlening
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Grafische dienstverlening
Beschrijving: Deze aanbesteding is opgedeeld in twee (2) percelen: perceel 1 - Drukwerk, printing en DTP-diensten De scope omvat in breedste zin: grafisch advies en productie van communicatie print- en drukwerk, opmaak volgens de rijks- of RIVM-huisstijl en digi-toegankelijke pdf’s. perceel 2 - Gepersonaliseerd drukwerk Samenstellen, drukken/printen en afwerken, couverteren en verzendklaar afleveren van verzendsets, voor fysieke verzending of per digitale post. De verzendsets bestaan uit een brief op naam (gepersonaliseerd), eventueel aangevuld met het gepersonaliseerde vaccinatiebewijs, samen met (indien nodig) bijbehorende algemene documentatie (aangeleverd vanuit perceel 1). Voor beide percelen wordt een Raamovereenkomst afgesloten met een doorlooptijd van maximaal 4,5 jaar, inclusief implementatie. Link categoriemanagement: https://www.rivm.nl/contact/zakendoen-met-rivm
Eerdere aankondiging: 581207-2024
Interne identificatiecode: T111027/RIVM/LP
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 22000000 Drukwerk en aanverwante producten
Aanvullende classificatie (cpv): 22314000 Ontwerpen, 22900000 Divers drukwerk, 64216200 Elektronische informatiediensten, 79000000 Zakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiliging, 79520000 Reprografiediensten, 79553000 Desktop-publishing-diensten, 79811000 Digitale drukkerijdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Drukwerk, printing, en DTP-diensten - perceel 1
Beschrijving: De scope omvat in breedste zin: grafisch advies en productie van communicatie print- en drukwerk, opmaak volgens de rijks- of RIVM-huisstijl en digi-toegankelijke pdf’s. De opdracht betreft de volgende werkzaamheden: • Drukken/printen en afwerken, inslag, opslag en verzendklaar afleveren van drukwerk en printing; • DTP: teksten opmaken in bestaande stramienen, drukklaar maken, digi-toegankelijk maken; • VOA (Voorlichting op Aanvraag): het voorlichtingsmateriaal is/wordt opgemaakt, wordt gedrukt/geprint en in een afgesproken hoeveelheid op voorraad gehouden/aangevuld en op afroep geleverd; • POD (Printing on Demand): het voorlichtingsmateriaal wordt print/druk gereed opgemaakt en ligt gereed om op afroep te printen/drukken in specifieke (kleine) aantallen; • Repro: grotere printoplagen die niet via de printers op locatie van het RIVM worden afgedrukt, worden uitgezet via een aanvraagformulier voor de repro. Een gedetailleerdere omschrijving is opgenomen in het Beschrijvend document.
Interne identificatiecode: T111027
Perceel: LOT-0002
Titel: Gepersonaliseerd drukwerk - perceel 2
Beschrijving: De opdracht betreft de volgende werkzaamheden: Samenstellen, drukken/printen en afwerken, couverteren en verzendklaar afleveren van documenten(sets), voor fysieke verzending of per digitale post. De documenten(sets) bestaan uit een brief op naam (gepersonaliseerd), eventueel aangevuld met het gepersonaliseerde vaccinatiebewijs, samen met (indien nodig) bijbehorende algemene documentatie (aangeleverd vanuit perceel 1). Het merendeel van de onder de raamovereenkomst te plaatsen opdrachten binnen perceel 2 zal betrekking hebben op verzendsets voor: • Het Rijksvaccinatieprogramma (RVP), met als doelgroep jongeren tot 18 jaar. In 2023 betrof dit brieven voor 3,2 miljoen jongeren tot 18 jaar; • De Neonatale Hielprikscreening (NHS), met als doelgroep de ouders van 175.000 pasgeborenen per jaar; • Het Covid-19 vaccinatieprogramma, met op dit moment als doelgroep burgers met een leeftijd 60+. In 2024 betrof dit brieven voor 5,1 miljoen burgers; • Overige programma’s die ten tijde van een mogelijk ni
Interne identificatiecode: T111027 perceel 2