2. Procedure
Procedure
Titel: Accountancy dienstverlening
Beschrijving: De opdracht betreft één perceel: Accountancy dienstverlening. De gevraagde dienstverlening bestaat op hoofdlijnen uit: • Controle van de jaarrekening (inclusief Sisa verantwoording) uitmondend in een controleverklaring; • Advisering ten aanzien van bedrijfsprocessen en overige ontwikkelingen naar aanleiding van de controlewerkzaamheden (natuurlijke adviesfunctie); • Overige additionele opdrachten; bijvoorbeeld controle van de verantwoording van (subsidie) projecten. De verwachte ingangsdatum is 2 juli 2026, de einddatum van deze initiële overeenkomst zal 1 juli 2030 zijn. Inclusief de verlengingsopties van 3 x 1 jaar (totaal 3 jaar) is de maximale einddatum 02 juli 2033.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79200000 Boekhoudkundige, audit- en fiscale diensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De verwachte ingangsdatum is 2 juli 2026, de einddatum van deze initiële overeenkomst zal 1 juli 2030 zijn. Inclusief de verlengingsopties van 3 x 1 jaar (totaal 3 jaar) is de maximale einddatum 02 juli 2033.