Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
Aanvullende classificatie (cpv): 45214210 Bouwen van basisschool
Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Twente (NL213)
Land: Nederland
Aanvullende informatie: Almelo