See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Aankoop van atosiban, methotrexaat in voorgevulde spuit, bosutinib, eribuline, plerixafor, fingolimod, pirfenidon, pomalidomide, esketamine en carbetocine
Beschrijving: Aankoop van atosiban, methotrexaat in voorgevulde spuit, bosutinib, eribuline, plerixafor, fingolimod, pirfenidon, pomalidomide, esketamine en carbetocine
Interne identificatiecode: PPP0GN-2567/5265/2025-2567
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33600000 Farmaceutische producten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Atosiban - ATC G02CX01
Beschrijving: Atosiban - ATC G02CX01
Interne identificatiecode: 2025-2567 1_1
Perceel: LOT-0002
Titel: Methotrexaat in voorgevulde spuit - ATC L01BA01
Beschrijving: Methotrexaat in voorgevulde spuit - ATC L01BA01
Interne identificatiecode: 2025-2567_2
Perceel: LOT-0003
Titel: Bosutinib - ATC L01EA04
Beschrijving: Bosutinib - ATC L01EA04
Interne identificatiecode: 2025-2567_3
Perceel: LOT-0004
Titel: Eribuline - ATC L01XX41
Beschrijving: Eribuline - ATC L01XX41
Interne identificatiecode: 2025-2567_4
Perceel: LOT-0005
Titel: Plerixafor - ATC L03AX16
Beschrijving: Plerixafor - ATC L03AX16
Interne identificatiecode: 2025-2567_5
Perceel: LOT-0006
Titel: Fingolimod - ATC L04AA27
Beschrijving: Fingolimod - ATC L04AA27
Interne identificatiecode: 2025-2567_6
Perceel: LOT-0007
Titel: Pirfenidon - ATC L04AX05
Beschrijving: Pirfenidon - ATC L04AX05
Interne identificatiecode: 2025-2567_7
Perceel: LOT-0008
Titel: Pomalidomide - ATC L04AX06
Beschrijving: Pomalidomide - ATC L04AX06
Interne identificatiecode: 2025-2567_8
Perceel: LOT-0009
Titel: Esketamine - N01AX14
Beschrijving: Esketamine - N01AX14
Interne identificatiecode: 2025-2567_9
Perceel: LOT-0010
Titel: Carbetocine - ATC H01BB03
Beschrijving: Carbetocine - ATC H01BB03
Interne identificatiecode: 2025-2567_10