200475-2024 - Mededinging
Nederland – Beplanten en onderhouden van groengebieden – A08.409.2024 Groenonderhoud Leiderdorp Oost
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: A08.409.2024 Groenonderhoud Leiderdorp Oost
Beschrijving: Leiderdorp is, wat groenonderhoud betreft, opgedeeld in twee delen (oost en west). Het oostelijk deel van Leiderdorp wordt onderhouden door de eigen buitendienst; de buitendienst krijgt bij het uitvoeren van dit onderhoud (beperkte) ondersteuning van medewerkers van de DZB. Het andere deel (het westelijk deel van Leiderdorp) wordt onderhouden door een aannemer. De huidige bij de buitendienst beschikbare capaciteit is onvoldoende voor het uitvoeren van de werkzaamheden in Leiderdorp oost. Het is daarom wenselijk om een deel van de werkzaamheden van de buitendienst door een externe partij te laten uitvoeren. Het gaat om werkzaamheden zoals benoemd in hoofdstuk 1 van de leidraad en het bestek. Door de bestekschrijver is een raming gemaakt voor de jaren 2024 (ongeveer 6 maanden, vanaf juni) en (geheel) 2025. Het geraamde bedrag is €310.000. Per jaar worden de kosten geschat op €205.000. Voor de totale contractduur betreft dit een geschatte totale waarde van €820.000. Aan deze bedragen kunnen geen rechten worden ontleend.
Interne identificatiecode: A08.409.2024
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Leiderdorp is, wat groenonderhoud betreft, opgedeeld in twee delen (oost en west). Het oostelijk deel van Leiderdorp wordt onderhouden door de eigen buitendienst; de buitendienst krijgt bij het uitvoeren van dit onderhoud (beperkte) ondersteuning van medewerkers van de DZB. Het andere deel (het westelijk deel van Leiderdorp) wordt onderhouden door een aannemer. De huidige bij de buitendienst beschikbare capaciteit is onvoldoende voor het uitvoeren van de werkzaamheden in Leiderdorp oost. Het is daarom wenselijk om een deel van de werkzaamheden van de buitendienst door een externe partij te laten uitvoeren. Het gaat om voornoemde werkzaamheden. Door de bestekschrijver is een raming gemaakt voor de jaren 2024 (ongeveer 6 maanden, vanaf juni) en (geheel) 2025. Het geraamde bedrag is €310.000. Per jaar worden de kosten geschat op €205.000. Voor de totale contractduur betreft dit een geschatte totale waarde van €820.000. Aan deze bedragen kunnen geen rechten worden ontleend.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De Overeenkomst heeft een initiële looptijd van één jaar en een verlengingsoptie van drie keer één jaar. De maximale looptijd is vier jaar.