200544-2026 - Mededinging
België – Auditdiensten – Audit “Effectiviteit & efficiëntie van de administratieve end-to-end processen in de UHasselt organisatie”
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Audit “Effectiviteit & efficiëntie van de administratieve end-to-end processen in de UHasselt organisatie”
Beschrijving: Audit “Effectiviteit & efficiëntie van de administratieve end-to-end processen in de UHasselt organisatie”
Interne identificatiecode: PPP0FG-997/6153/2026-012
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79212000 Auditdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2026-012_1