See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst Aanneming HVAC - Overbrugging 2025
Beschrijving: De afdeling Energie-Efficiëntie van het Vlaams Energiebedrijf (hierna “VEB”) biedt ter ondersteuning en ontzorging van haar klanten diverse energiebesparende en renovatieoplossingen aan. Via deze Raamovereenkomst wil het VEB de renovatie en optimalisatie van HVAC- en SWW-installaties faciliteren, in gebouwen en sites beheerd door of ter beschikking gesteld aan Opdrachtgevers, zoals verder bepaald in § 2.1 Definities. Hierbij gelden de klimaatdoelstellingen van de Vlaamse overheid als leidraad.
Interne identificatiecode: EE_2025_0_050 ROAH 2025
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45331000 Installeren van verwarming, ventilatie en airconditioning
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: EE_2025_0_050 ROAH 2025 - 1
Beschrijving: Perceel 1: Deelopdrachten met een indicatieve totale waarde < 500.000 euro, excl. BTW, provincie Antwerpen
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: EE_2025_0_050 ROAH 2025 - 2
Beschrijving: Perceel 2: Deelopdrachten met een indicatieve totale waarde < 500.000 euro, excl. BTW, provincie Limburg
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: EE_2025_0_050 ROAH 2025 - 3
Beschrijving: Perceel 3: Deelopdrachten met een indicatieve totale waarde < 500.000 euro, excl. BTW, provincie Vlaams-Brabant en het Brussels Hoofdstedelijk Gewest
Interne identificatiecode: 3