Soort aanbestedende dienst Ministerie of andere nationale of federale instantie, met inbegrip van regionale of plaatselijke onderverdelingen
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
BZ MVO Ledverlichting
Referentienummer: 201865003.002.008
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 31500000 Verlichtingsuitrusting en elektrische lampen
II.1.4.
Korte beschrijving
Het ministerie van Buitenlandse Zaken wenst voor de steun en wederopbouw van Oekraïne LED-lampen aan te schaffen en te laten leveren in Oekraïne. Het doel van de offerteaanvraag is het contracteren van 2 marktpartijen die elk 2,5 mln. hoogwaardige Led lichtbronnen vóór 1 augustus 2023 kunnen leveren aan Oekraïne. Er is een marktverkenning uitgevoerd voor deze opdracht. Op basis van de marktverkenning en de reacties van de marktpartijen op deze verkenning, worden vier marktpartijen benaderd om een offerte in te dienen, die enerzijds gereageerd hebben op de verkenning en/of in het verlengde dezelfde opdracht voor de Europese Unie hebben uitgevoerd. Deze marktpartijen beschikken over de benodigde capaciteit en kunnen de leveringszekerheid garanderen.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 31524120 Plafondverlichting, 31524210 Wandverlichting, 31527200 Buitenverlichting, 31530000 Delen van lampen en verlichtingstoestellen
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Het ministerie van Buitenlandse Zaken wenst voor de steun en wederopbouw van Oekraïne LED-lampen aan te schaffen en te laten leveren in Oekraïne. Het doel van de offerteaanvraag is het contracteren van 2 marktpartijen die elk 2,5 mln. hoogwaardige Led lichtbronnen vóór 1 augustus 2023 kunnen leveren aan Oekraïne. Er is een marktverkenning uitgevoerd voor deze opdracht. Op basis van de marktverkenning en de reacties van de marktpartijen op deze verkenning, worden vier marktpartijen benaderd om een offerte in te dienen, die enerzijds gereageerd hebben op de verkenning en/of in het verlengde dezelfde opdracht voor de Europese Unie hebben uitgevoerd. Deze marktpartijen beschikken over de benodigde capaciteit en kunnen de leveringszekerheid garanderen. De aanbestedende dienst is voornemens de opdracht door middel van een meervoudig onderhandse procedure te gunnen aan twee marktpartijen.