See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Arbeidspsychologische dienstverlening voor werkzoekenden
Beschrijving: De Opdracht met kenmerk 9-D-0023797-25 betreft arbeidspsychologische dienstverlening voor en ten behoeve van Werkzoekenden. Het gaat hierbij om advisering in het kader van mogelijkheden, belemmeringen en handelingsperspectief ten aanzien van (trajecten naar) werk en/of participatie.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Op basis van de procedure voor sociale en andere specifieke diensten (SAS) van Bijlage XIV van de Aanbestedingswet 2012 (Aw) is geen geschikte en complete inschrijving ontvangen. De 2 Inschrijvingen die binnengekomen zijn, zijn afgewezen. De gemeente is gestart met een mededingsprocedure met onderhandeling zonder kennisgeving vooraf met de partij die voldeed aan de geschiktheidseisen.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 85121270 Diensten van psychiater of psycholoog
5. Perceel
Perceel: LOT-0000