2. Procedure
Procedure
Titel: Levering Hardware 2025 - 2029
Beschrijving: De opdracht omvat de Levering van verschillende hardwareproducten voor de medewerkers van de OWO gemeenten. De Raamovereenkomst heeft een maximale looptijd van 4 jaren. Hieronder kan diverse soorten hardware worden afgenomen als gespecificeerd in de Offerteaanvraag. De totale afname betreft max. 1700 hardwaredevices.
Interne identificatiecode: Hardware/OWO/2024
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30230000 Computerapparatuur
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: De aanbestedende dienst heeft behoefte aan een betrouwbare leverancier van ICT-hardware om de medewerkers van de OWO-gemeenten te voorzien van de juiste middelen voor een optimale uitvoering van hun werkzaamheden en die zo voorziet in de doelstelling van deze Opdracht. In totaal 1700 stuks hardwareapparaten
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende classificatie (cpv): 30200000 Computeruitrusting en -benodigdheden
Opties:
Beschrijving van de opties: De overeenkomst kan tussentijds opgezegd worden. Na 24 maanden en na 36 maanden.