2. Procedure
Procedure
Titel: Vervanging bioscoopstoelen De Nieuwe Kolk
Beschrijving: Deze leidraad heeft betrekking op de aanbesteding van de engineering, de levering en montage en het goedwerkend opleveren van de nieuw te leveren bioscoopstoelen in De Nieuwe Kolk. Maximaal €450.000,-
Interne identificatiecode: 85728-2023
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39110000 Zitmeubelen, stoelen en aanverwante producten, en bijbehorende onderdelen
Aanvullende classificatie (cpv): 39111200 Theaterstoelen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Vervanging bioscoopstoelen
Interne identificatiecode: 1