II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend vooralle percelen
De raamovereenkomst bestaat uit een basisopdracht en kan worden uitgebreid met nadere opdrachten in de vorm van een uitbreiding. Denk aan bijvoorbeeld een extra deelnemersgroep, intensivering van een doelgroep of een extra Regio. Voor het verstrekken van een nadere opdracht binnen de raamovereenkomst vraagt de Opdrachtgever aan de Dienstverlener om een aanbieding. Deze nadere opdrachten worden middels een opdrachtbevestiging verleend.
Kwaliteitscriterium - Naam: Werven en in stand houden van een representatieve groep / Weging: 24
Kwaliteitscriterium - Naam: Uitspraken extra kenmerken / Weging: 20
Kwaliteitscriterium - Naam: Werkwijze / Weging: 8
Kwaliteitscriterium - Naam: Dataketen / Weging: 8
Prijs - Weging: 16