201065-2026 - Resultaat
Nederland – Civieltechnische en bouwwerkzaamheden – Onderhoud civiele kunstwerken Gunningsfase
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: Onderhoud civiele kunstwerken Gunningsfase
Beschrijving: Gemeente Tilburg wenst door middel van deze aanbesteding de Opdracht “Onderhoud civiele kunstwerken” te gunnen aan één opdrachtnemer voor de aankomende jaren. De Opdracht die Aanbestedende dienst heeft in te vullen en waarvoor zij op zoek is naar één Opdrachtnemer om een Overeenkomst mee te sluiten ziet toe op “Onderhoud Civiele kunstwerken” voor de afdeling Ruimtelijke Uitvoering van gemeente Tilburg. Voor deze Opdracht wil Aanbestedende dienst een overeenkomst aangaan met een betrouwbare Opdrachtnemer die voldoende kennis in huis heeft om het areaal van houten, stalen en betonnen kunstwerken te schouwen, te onderhouden en gebreken te herstellen. Als verlengstuk van Opdrachtgever toont Opdrachtnemer betrokkenheid en verantwoordelijkheid richting de organisatie en de stad. Daarnaast adviseert Opdrachtnemer aan Opdrachtgever over het uitvoeren van noodzakelijk groot onderhoud en vervanging door het meerjarig onderhoudsplan (MJOP) actueel te houden. De Opdracht omvat circa 674 objecten. Het areaal van civiele kunstwerken wordt vastgelegd in de overeenkomst. De Opdracht bestaat globaal uit drie 3 onderdelen: • uitvoeren van dagelijkse en preventieve onderhoudswerkzaamheden; • herstellen van gebreken vanuit nulmeting en toekomstige gebreken vanuit jaarlijkse schouw; • het jaarlijks schouwen van het areaal, welke dat jaar niet in de toestandsinspectie zitten. Aanbestedende dienst raamt de opdrachtwaarde op basis van huidige gegevens op circa € 500.000,= exclusief btw per jaar, waarvan € 150.000,= exclusief btw per jaar voor dagelijks en preventief onderhoud en inspectie (Dienst) en € 350.000,= exclusief btw per jaar voor het herstellen van bestaande en toekomstige gebreken (Werk). Bij de initiële looptijd van 5 jaar komt de opdrachtwaarde daarmee op een bedrag van circa € 2.500.000,= exclusief btw. Bij de totale (potentiële) looptijd van 10 jaar komt de opdrachtwaarde daarmee op een bedrag van circa € 5.000.000,= exclusief btw. Dit betreft slechts een raming, hieraan kunnen geen rechten worden ontleend, en kan geenszins worden uitgelegd als een resultaatverplichting.
Interne identificatiecode: 2025/016/RUV/LL - 12101197
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Aanbestedende dienst volgt voor deze aanbesteding de Europese niet openbare procedure, bestaande uit twee fasen: de selectiefase en de gunningsfase. In de selectiefase hebben Gegadigden zich kunnen aanmelden. De gunningsfase is slechts toegankelijk voor de in de selectiefase op basis van de Selectiecriteria geselecteerde (maximaal) vijf (5) Gegadigden die een geldige Aanmelding hebben ingediend met het hoogste puntenaantal na de beoordeling. Deze procedure Onderhandeling zonder bekendmaking is het vervolg (de gunningsfase) van de aanbesteding voor Onderhoud civiele kunstwerken, zie voor het eerste deel van de procedure TenderNed kenmerk TN 523113. Vanwege het verstrijken van de eerder gestelde termijnen is deze procedure in TenderNed gesloten.
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45220000 Civieltechnische en bouwwerkzaamheden
Aanvullende classificatie (cpv): 45262330 Reparatie van betonwerk, 50230000 Reparatie, onderhoud en aanverwante diensten voor wegen en andere uitrusting, 50800000 Diverse reparatie- en onderhoudsdiensten, 92311000 Kunstwerken
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Onderhoud civiele kunstwerken
Beschrijving: Bij het aanbesteden van deze Opdracht heeft Aanbestedende dienst niet voor het toepassen van percelen gekozen omdat de Opdracht zich er niet toe leent om in percelen te verdelen. Aanbestedende dienst heeft gekozen om deze Opdracht in één perceel aan te besteden met de motivatie: • Aanbestedende dienst beoogt met deze Opdracht een zodanig samenhangend geheel van taken en bevoegdheden naar de markt te brengen zodat de Opdrachtnemer en Aanbestedende dienst voor de uitvoering van het geheel aan taken en bevoegdheden een partnership met elkaar kunnen aangaan. • de samenhang in tijd en afstemming tussen de verschillende werkzaamheden is zodanig dat beschrijven in percelen niet wenselijk is. • Aanbestedende dienst wenst in geval van gebreken, garantiekwesties e.d. met één aansprakelijke partij van doen te hebben en niet met meerdere partijen die de aansprakelijkheid ten aanzien van deze zaken bij elkaar proberen weg te leggen. • de grootte van de Opdracht is dusdanig dat deze tevens voor het MKB toegankelijk is. Gemeente Tilburg wenst door middel van deze aanbesteding de Opdracht “Onderhoud civiele kunstwerken” te gunnen aan één opdrachtnemer voor de aankomende jaren. De Opdracht die Aanbestedende dienst heeft in te vullen en waarvoor zij op zoek is naar één Opdrachtnemer om een Overeenkomst mee te sluiten ziet toe op “Onderhoud Civiele kunstwerken” voor de afdeling Ruimtelijke Uitvoering van gemeente Tilburg. Voor deze Opdracht wil Aanbestedende dienst een overeenkomst aangaan met een betrouwbare Opdrachtnemer die voldoende kennis in huis heeft om het areaal van houten, stalen en betonnen kunstwerken te schouwen, te onderhouden en gebreken te herstellen. Als verlengstuk van Opdrachtgever toont Opdrachtnemer betrokkenheid en verantwoordelijkheid richting de organisatie en de stad. Daarnaast adviseert Opdrachtnemer aan Opdrachtgever over het uitvoeren van noodzakelijk groot onderhoud en vervanging door het meerjarig onderhoudsplan (MJOP) actueel te houden. De Opdracht omvat circa 674 objecten. Het areaal van civiele kunstwerken wordt vastgelegd in de overeenkomst. De Opdracht bestaat globaal uit drie 3 onderdelen: • uitvoeren van dagelijkse en preventieve onderhoudswerkzaamheden; • herstellen van gebreken vanuit nulmeting en toekomstige gebreken vanuit jaarlijkse schouw; • het jaarlijks schouwen van het areaal, welke dat jaar niet in de toestandsinspectie zitten. Aanbestedende dienst raamt de opdrachtwaarde op basis van huidige gegevens op circa € 500.000,= exclusief btw per jaar, waarvan € 150.000,= exclusief btw per jaar voor dagelijks en preventief onderhoud en inspectie (Dienst) en € 350.000,= exclusief btw per jaar voor het herstellen van bestaande en toekomstige gebreken (Werk). Bij de initiële looptijd van 5 jaar komt de opdrachtwaarde daarmee op een bedrag van circa € 2.500.000,= exclusief btw. Bij de totale (potentiële) looptijd van 10 jaar komt de opdrachtwaarde daarmee op een bedrag van circa € 5.000.000,= exclusief btw. Dit betreft slechts een raming, hieraan kunnen geen rechten worden ontleend, en kan geenszins worden uitgelegd als een resultaatverplichting.
Interne identificatiecode: 1