2. Procedure
Procedure
Titel: Dakonderhoud
Beschrijving: Het uitvoeren van Inspectie en Onderhoud aan dakvlakken inclusief valbeveiliging en kooiladders. De scope van de Opdracht bestaat uit: Inspectie / conditiemeting daken, valbeveiliging en kooiladders conform NEN 2767; Peventief onderhoud aan daken, valbeveiliging en kooiladders volgens de taakkaarten; Het beschikbaar hebben van een 24x7 storingsdienst; Oplossen van “PRIO 0” storingen; Correctief onderhoud aan daken, valbeveiliging en kooiladders; Beperkte aanvullende werkzaamheden voortkomend uit inspecties en/of preventief onderhoud; Het rapporteren over het uitgevoerde onderhoud conform NEN 2767; Het adviseren over dakonderhoud in de toekomst; Reviseren van tekeningen/documentatie.
Interne identificatiecode: inspectie & onderhoud daken
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50000000 Reparatie- en onderhoudsdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 45261900 Reparatie en onderhoud van daken
5. Perceel
Perceel: LOT-0000