201203-2026 - Resultaat
Nederland – IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning – CRM-dienstverlening
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: CRM-dienstverlening
Beschrijving: Dienstverlening mbt CRM-omgeving; bestaande uit de volgende onderdelen - Support 2e, 3e lijns) en onderhoud - Optimalisatie herinrichting - (Door)ontwikkeling - Adviesrol en kennisdeling nvt
Interne identificatiecode: 2025-INK-242-CK
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Perceel 1
Beschrijving: CRM-dienstverlening nvt
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: mogelijkheid tot verlenging