2. Procedure
Procedure
Titel: plannen en roosteren
Beschrijving: De opdracht betreft levering, inrichten en hosten van een SaaS-oplossing voor digitale ondersteuning van het proces van plannen en roosteren van onderwijs inclusief inzetplanning, inzet en middelen (live-, test- en scholingsomgeving), inclusief support, advies en scholing voor onbepaalde tijd. 80.000 licenties
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
Aanvullende classificatie (cpv): 72600000 Diensten voor computerondersteuning en -advies
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: De opdracht betreft levering, inrichten en hosten van een SaaS-oplossing voor digitale ondersteuning van het proces van plannen en roosteren van onderwijs inclusief inzetplanning, inzet en middelen (live-, test- en scholingsomgeving), inclusief support, advies en scholing voor onbepaalde tijd. 20.0000 licenties
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: verlenging