2. Procedure
Procedure
Titel: Beveiliging en toezicht opvanglocaties ontheemden uit Oekraïne
Beschrijving: Beveiliging en toezicht opvanglocaties ontheemden uit Oekraïne 1 jaar op twee locaties beveiliging.
Interne identificatiecode: 1181398
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79713000 Bewakingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Beveiliging en toezicht opvanglocaties ontheemden uit Oekraïne 1 jaar beveiliging op twee locaties.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlenging