201442-2024 - Resultaat
Nederland – Aanleggen van fietspad – Aanleg snelfietsroute Veghel Uden (F50) deel Nieuwe Veldenweg
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: Aanleg snelfietsroute Veghel Uden (F50) deel Nieuwe Veldenweg
Beschrijving: Aanleg snelfietsroute Veghel-Uden, deel Nieuwe Veldenweg Mariaheide. Met bijkomende werkzaamheden Het betreft een fietspad met autofunctie van circa 600 meter
Interne identificatiecode: 2023-4110
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45233162 Aanleggen van fietspad
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Perceel 1
Beschrijving: zie hoofdaankondiging Zie hoofdaankondiging
Interne identificatiecode: 1