See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Gemeente Scherpenzeel en Woudenberg - Inhuur personeel vanaf schaal 9
Beschrijving: De Aanbestedende diensten, gemeente Scherpenzeel en Woudenberg zijn voornemens een raamovereenkomst af te sluiten voor de duur van twee (2) jaar, met een optie tot verlenging van twee (2) maal met één (1) jaar, voor de inhuur van personeel vanaf schaal 9. Beiden sluiten een eigen overeenkomst af. Deze aanbesteding is onderverdeel in drie (3) percelen, te weten; - Interne adviesfuncties / bedrijfsvoering - Sociaal domein en welzijn - Ruimte en Groen Voor alle percelen geldt dat de managementfuncties per perceel ook specifiek in het eigen perceel zullen worden uitgevraagd. Een natuurlijk persoon of rechtspersoon kan slechts één maal per perceel, hetzij individueel, hetzij in combinatie (een samenwerkingsverband van ondernemers) op deze Aanbestedingsprocedure inschrijven. 0
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1 - Interne adviesfuncties / bedrijfsvoering
Beschrijving: Dit perceel betreft bedrijfsvoeringsfuncties op de gebieden personeel, inkoop, organisatie, financiën, automatisering, communicatie, huisvesting, burgerzaken, juridische adviesfuncties en secretariaat. Hieronder worden ook functies binnen de griffie verstaan.
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2 - Sociaal domein en welzijn
Beschrijving: Dit perceel betreft o.a. de sociale wijkteams, functies op het gebied van o.a. WMO/AWBZ, participatie en jeugd, Sport, Onderwijs, Cultuur, Recreatie, Inkomensondersteuning en Schuldhulpverlening.
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: Perceel 3 - Ruimte en Groen
Beschrijving: Dit perceel betreft o.a. functies op gebied van RO, bouw en woningtoezicht, handhaving, milieu, verkeer en vervoer, groen, vergunningverlening, VROM, openbare orde en veiligheid, grondzaken, economische zaken, natuur en milieu, duurzaamheid, circulaire economie, civiele techniek, riolering en GIS.
Interne identificatiecode: 3