Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend het hierboven vermelde adres
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Leveren en reviseren van winterdienstmaterieel inclusief het leveren van een strooimanagementsysteem
Referentienummer: n.v.t.
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 34144420 Zoutstrooiers
II.1.4.
Korte beschrijving
Het leveren en reviseren van winterdienstmaterieel inclusief het leveren van een strooimanagementsysteem.
Het betreft de levering van drie strooiers, het reviseren van twee getrokken strooiers en één fietspadstrooier en de levering van informatiemanagementsysteem/ telemetrie voor bovengenoemd materieel.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend vooralle percelen
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 34144420 Zoutstrooiers
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Looptijd van de opdracht, de raamovereenkomst of het dynamische aankoopsysteem Aanvang: 26/06/2023
Deze opdracht kan worden verlengd: neen