2. Procedure
Procedure
Titel: Persslangen
Beschrijving: Deze opdracht voorziet in de aankoop van diverse persslangen voor een periode van maximaal 4 jaar (1 jaar basisopdracht met mogelijkheid om 3 x te verlengen) Hulpverleningszone Noord-Limburg zal voor de individuele opdrachten die het voorwerp van deze opdracht uitmaken tevens kunnen optreden als aankoopcentrale voor volgende potentiële afnemers: • Alle Vlaamse Hulpverleningszones • De Brusselse Hoofdstedelijke Dienst voor Brandweer en Dringende Medische Hulpverlening Van deze potentiële afnemers hebben volgende zones reeds hun interesse in deze overeenkomst kenbaar gemaakt : Zone Rand, Zone Centrum, Zone Antwerpen, Zone Zuidwest-Limburg, Zone Oost-Limburg, Zone Kempen.
Interne identificatiecode: PPP12L-250/4033/2024-04 - Persslangen
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 44482100 Brandslangen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Persslangen 25, 45, 70 en 110mm
Beschrijving: Persslangen 25, 45, 70 en 110mm
Interne identificatiecode: 2024-04 - Persslangen
Perceel: LOT-0002
Titel: Persslangen voor bosbrand 25 en 45mm
Beschrijving: Persslangen voor bosbrand 25 en 45mm
Perceel: LOT-0003
Titel: Persslangen voor bundeltoepassing 38 en 45mm
Beschrijving: Persslangen voor bundeltoepassing 38 en 45mm
Perceel: LOT-0004
Titel: Persslangen nitril 70mm
Beschrijving: Persslangen nitril 70mm
Perceel: LOT-0005
Titel: Persslangen 70mm - versterkt
Beschrijving: Persslangen 70mm - versterkt