Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45233292 Installatie van beveiligingsuitrusting
Plaats van uitvoering
Stad: Gent
Postcode: 9000
Onderverdeling land (NUTS): Arr. Gent (BE234)
Land: België