203034-2023 - MededingingBelgië-Antwerpen: Loonadministratiediensten
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Terbeschikkingstelling, implementatie en onderhoud van HR software
Referentienummer: Instituut voor Tropische Geneeskunde-AKD-0140-F02_0
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
79211110 Loonadministratiediensten
II.1.4.
Korte beschrijving
Zie bestek
II.1.5.
Geraamde totale waarde
Waarde zonder btw: 675 000,00 EUR
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding