203134-2023 - MededingingBelgië-Brugge: Tandartsunits
Aankondiging van een opdracht
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
LEVERING, PLAATSING EN INDIENSTSTELLING TANDARTS BEHANDELUNITS MET VERPLICHT PLAATSBEZOEK OP 21/04/2023
Referentienummer: 2023-SJB-16-027IBBD
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
33192400 Tandartsunits
II.1.4.
Korte beschrijving
II.1.5.
Geraamde totale waarde
Waarde zonder btw: 490 000,00 EUR
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend voor alle percelen
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Behandelunits Tandheelkunde en Orthodontie
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
33192400 Tandartsunits, 33192410 Tandartsstoelen
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Los verplaatsbare units
Perceel nr.: 2