See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Onderhoud groenzones
Beschrijving: Onderhoud groenzones
Interne identificatiecode: PPP06M-1852/6055/2025-1132
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Groenzones Veerle
Beschrijving: Groenzones Veerle
Interne identificatiecode: 2025-1132_1
Perceel: LOT-0002
Titel: Groenzones Vorst Meerlaar
Beschrijving: Groenzones Vorst Meerlaar
Interne identificatiecode: 2025-1132 2_2
Perceel: LOT-0003
Titel: Groenzones Vorst
Beschrijving: Groenzones Vorst
Interne identificatiecode: 2025-1132 3_3
Perceel: LOT-0004
Titel: Groenzones Eindhout
Beschrijving: Groenzones Eindhout
Interne identificatiecode: 2025-1132 4_4