203416-2025 - Vooraankondiging onderhandse gunning
Nederland – Bouwwerkzaamheden – herinrichting van de Rijnzichtweg/Rijnburgerweg
Aankondiging in geval van vrijwillige transparantie vooraf
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: herinrichting van de Rijnzichtweg/Rijnburgerweg
Beschrijving: De oorspronkelijke opdracht voor de herinrichting van de Rijnzichtweg/Rijnburgerweg is in september 2023 gegund aan Aannemingsmaatschappij Van Gelder BV, waarna de bouwteamfase is gestart. Tijdens deze fase zijn diverse factoren naar voren gekomen die leiden tot meerkosten, scopewijzigingen en vertragingen. Het plafondbedrag van de originele aanbesteding was € 3.800.000. De totale waarde van het meerwerk als gevolg van bovenstaande is € 1.531.000. Nieuw bedrag voor het volledige werk incl. de hogere kosten n.a.v. scope wijzigingen en vertragingen: 5.331.000 Euro.
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Vrijwillige transparantie herinrichting van de Rijnzichtweg/Rijnburgerweg
Beschrijving: herinrichting van de Rijnzichtweg/Rijnburgerweg
Interne identificatiecode: 1