203430-2026 - Resultaat
België – Voeding, dranken, tabak en aanverwante producten – Raamovereenkomst voor de levering van dranken
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor de levering van dranken
Beschrijving: Raamovereenkomst voor de levering van dranken in evenementensite ’t Gewent, het gemeentehuis van Sint-Katelijne-Waver, Parochiezaal Elzestraat en occasionele andere plaatsen in Sint-Katelijne-Waver bij evenementen van gemeentediensten op locatie. Daarnaast zorgt de leverancier voor een tapinstallatie, spoelbakken (onderhoud inbegrepen), klein materiaal en bijkomende dienstverlening. Leveringsplaatsen: - ’t Gewent, Zomerland 2, 2860 Sint-Katelijne-Waver - Gemeentehuis Sint-Katelijne-Waver, Lemanstraat 63, 2860 Sint-Katelijne-Waver - Onder voorbehoud Parochiezaal Elzestraat, Clemenceaustraat 111, 2860 Sint-Katelijne-Waver - Onder voorbehoud: café Parochiezaal Elzestraat, Clemenceaustraat 111, 2860 Sint-Katelijne-Waver - andere locaties in Sint-Katelijne-Waver waar de gemeente een evenement organiseert De opdracht kan worden uitgebreid naar diverse locaties binnen de gemeente Sint-Katelijne-Waver. Deze uitbreiding mag echter op geen enkele wijze leiden tot een wijziging van de eenheidsprijzen. Afnemers: In toepassing van artikel 2, 6°a en 7°b van de wet van 17 juni 2016 betreffende de overheidsopdrachten, zal Gemeentebestuur Sint-Katelijne-Waver optreden als aankoopcentrale in die zin dat ze overheidsopdrachten of raamovereenkomsten met betrekking tot werken, leveringen of diensten plaatst die bestemd zijn voor aanbestedende overheden of aanbestedende entiteiten, meer bepaald : • gemeente Sint-Katelijne-Waver; • Onder voorbehoud: de uitbater van het café in Parochiezaal Elzestraat. De aankoopcentrale sluit een overeenkomst af waarvan ook andere hierboven vermelde entiteiten gebruik kunnen maken. De uitbaters van het café ons Parochiehuis Elzestraat en de Parochiezaal Elzestraat zijn voorwaardelijke afnemers. Zij hebben het recht om bij de start van de gunning af te zien om in te stappen in deze raamovereenkomst. De gemeente Sint-Katelijne-Waver heeft bij afname door de uitbaters van het café ons Parochiehuis en Parochiezaal Elzestraat uitsluitend een controlerende en regulerende functie en kan niet aansprakelijk worden gesteld voor het niet naleven van de afspraken tussen de uitbaters enerzijds en de leverancier anderzijds. In geval van conflicten tussen beide partijen zal de gemeente fungeren als eerste bemiddelaar. Aanvang van overeenkomst: Het betreft een overeenkomst die aanvangt op 3 verschillende momenten: 1) voor de levering aan ’t Gewent en de bijhorende installaties start de overeenkomst op 1 april 2026 2) voor Parochiezaal Elzestraat (niet café) start de overeenkomst uiterlijk 1 september 2026 3) voor de levering aan het gemeentehuis en voor evenementen op diverse locaties start de overeenkomst op 1 augustus 2026. 4) voor Café ons Parochiehuis Elzestraat: Er wordt kortelings een marktbevraging georganiseerd m.b.t. de aanstelling van een concessiehouder voor de uitbating van o.m. het café in het Parochiehuis, aan wie het zal toekomen om te beslissen of hij al dan niet gebruik zal maken van de voorliggende raamovereenkomst. De precieze aanvangsdatum van de eventuele levering aan het café kan thans nog niet worden bepaald. Voor alle delen loopt de overeenkomst tot 31 maart 2031. Exclusiviteit: Voor de levering van de dranken die vermeld staan op het inventaris (bijlage C) aan de bovenvermelde locaties krijgt de leverancier de exclusiviteit. Dranken die niet op het inventaris vermeld worden, mogen bij de leverancier, maar kunnen elders gekocht worden.
Interne identificatiecode: PPP0JG-1045/6107/2026/01/KV
Type procedure: Andere procedure in één fase
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 15000000 Voeding, dranken, tabak en aanverwante producten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2026/01/KV_1
Aanvullende classificatie (cpv): 15000000 Voeding, dranken, tabak en aanverwante producten