2. Procedure
Procedure
Titel: JPJB - Aanstelling aannemer afbraak - nieuwbouw
Beschrijving: De opdracht omvat: o De afbraak van een gebouw met 77 sociale appartementen. o De nieuwbouw van 75 sociale appartementen met ondergrondse garage en de aanleg van een binnengebied met bovengrondse fietsenstalling. Plaats van uitvoering: Jan Peetersstraat 1-17 en Jan Brochovenstraat 4-26 (2100 Deurne).
Interne identificatiecode: PPP0KO-836/6090/WHA/2025/089
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: WHA/2025/089_1