2. Procedure
Procedure
Titel: Soortenmanagementplan (SMP)
Beschrijving: Het doel van de Opdracht is om op basis van uitgebreid ecologisch onderzoek een SMP voor de bebouwde kom van de negen (9) kernen van de gemeente Tholen te hebben. Met het SMP kan de gemeente Tholen een gebiedsgerichte omgevingsvergunning voor flora- en fauna-activiteiten voor 10 jaar aanvragen bij de Provincie Zeeland. 1. Een procesbeschrijving voor het aanvragen van een gebiedsgerichte omgevingsvergunning zie bijlage 4 punt B 1 t/m 2 2. Een aanpak voor opstellen van een SMP volgens het Programma van Eisen dat is bijgevoegd in bijlage 4 punt A 1 t/m 8 inclusief een mitigatie- en compensatieplan; 3. Een omschrijving over de invulling van het projectmanagement en een beschrijving van de gecertificeerde medewerkers die het project gaan uitvoeren zie bijlage 4 punt C 1 t/m 5 4. Een planning van het hele traject met gegarandeerde startdatum en datum oplevering (maximale doorlooptijd is 18 maanden) 5. Het opleveren van een QuickScan met onderbouwing van de soorten waarop het SMP betrekking gaat hebben. 6. Het opleveren van een Soorten Managementplan (SMP) 7. Een succesvolle aanvraag en verkrijgen van een gebiedsgerichte omgevingsvergunning voor flora- en fauna activiteiten voor 10 jaar bij de Provincie Zeeland
Interne identificatiecode: K011767
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90721700 Diensten voor bescherming van bedreigde planten- en diersoorten
Aanvullende classificatie (cpv): 73000000 Onderzoek en ontwikkeling, en aanverwante adviezen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Het doel van de Opdracht is om op basis van uitgebreid ecologisch onderzoek een SMP voor de bebouwde kom van de negen (9) kernen van de gemeente Tholen te hebben. Met het SMP kan de gemeente Tholen een gebiedsgerichte omgevingsvergunning voor flora- en fauna-activiteiten voor 10 jaar aanvragen bij de Provincie Zeeland. Voor de uitvoering van deze opdracht heeft opdrachtgever een budget van €340.000 (excl. BTW). Dit budget vormt het financieel kader waarbinnen de opdracht naar verwachting kan en moet worden uitgevoerd. De financiële ruimte van opdrachtgever is beperkt. Van inschrijvers wordt verwacht dat zij hiermee rekening houden bij het opstellen van hun inschrijving en uitvoering van de opdracht.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Na verlening van de gebiedsgerichte omgevingsvergunning voor flora- en fauna-activiteiten kan door de bevoegd gezag voorschriften worden opgelegd die monitoring vereisen. Deze monitoringswerkzaamheden maken op dit moment geen onderdeel uit van de kernopdracht en komen daardoor niet terug in inschrijfprijs. Aangezien de werkzaamheden in de toekomst mogelijk wel nodig zijn neemt opdrachtgever daarom een optie op voor het uitvoeren van monitoring conform de uiteindelijk vergunde voorschriften. Indien monitoring noodzakelijk blijkt, kan de Gemeente besluiten deze optie te lichten en de monitoringswerkzaamheden rechtstreeks op te dragen aan de Opdrachtnemer van de onderhavige opdracht, op basis van dezelfde contractuele voorwaarden en tegen een nader overeen te komen vergoeding. Indien de opdrachtgever besluit de optie niet te lichten, blijft zij vrij de monitoringswerkzaamheden op een andere wijze in de markt te zetten en/of een aanbesteding te doorlopen.