2. Procedure
Procedure
Titel: Levering bruggen
Beschrijving: Zie leidraad Zie leidraad
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 44212100 Brug
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Levering Bruggen
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Nvt