203628-2025 - Mededinging
Nederland – Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel – Inhuur Flexwerkers t.b.v. gemeentelijke functies t/m schaal 12
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Inhuur Flexwerkers t.b.v. gemeentelijke functies t/m schaal 12
Beschrijving: De gemeente Midden-Groningen zoekt nieuwe opdrachtnemers voor de invulling van haar behoeften aan flexwerkers. De opdracht wordt verdeeld in twee percelen: in perceel A wordt één opdrachtnemer gecontracteerd voor het ter beschikking stellen van flexwerkers in ondersteunende, administratieve en secretariële functies t/m schaal 8. In perceel B worden maximaal drie opdrachtnemers gecontracteerd voor flexwerkers in alle mogelijke functies in schaal 9 t/m 12.
Interne identificatiecode: T132217
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
Aanvullende classificatie (cpv): 75131100 Algemene personeelsdiensten voor de overheid
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel A : Flexwerkers t/m schaal 8
Beschrijving: Perceel A: vacatures voor Flexwerkers tot en met schaal 8 ( voor ondersteunende, administratieve en secretariële functies ) Voor dit perceel wordt één Opdrachtnemer gecontracteerd.
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel B: Flexwerkers vanaf schaal 9 t/m 12
Beschrijving: Perceel B: vacatures voor flexwerkers vanaf schaal 9 t/m schaal 12 in alle mogelijke functies. Voor dit perceel worden minimaal twee en maximaal drie leveranciers gecontracteerd.