2. Procedure
Procedure
Titel: Lease UHF TACSAT Skynet UK 2024-2026
Beschrijving: Lease 2 UHF TACSAT kanalen op de Skynet constellatie in de periode 01-03-2024 tot en met 28-02-2026
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 64214100 Verhuur van satellietverbindingen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000