2. Procedure
Procedure
Titel: SARO Offerteaanvraag Openbare Europese Aanbesteding Food
Beschrijving: Deze Offerteaanvraag betreft de Europese openbare Aanbesteding Food waarop de meest recente versie van de Aanbestedingswet 2012 (Aw-2012) van toepassing is, voor de levensmiddelen als de leermiddelen Praktijkonderwijs ten behoeve van Samen Ambitieus Rotterdams Onderwijs (SARO), hierna te noemen de Aanbestedende dienst of Opdrachtgever. De geraamde waarde van deze opdracht bedraagt €765.000,00 exclusief btw voor een periode van vier jaar. Deze raming is indicatief en kan tot ±30% afwijken als gevolg van wijzigingen in locaties, leerlingenaantallen, het didactisch criterium of andere relevante omstandigheden. Aan deze raming kunnen geen rechten worden ontleend.
Interne identificatiecode: SARO-EA2025-FOOD
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 15800000 Diverse voedingsmiddelen
Aanvullende classificatie (cpv): 15100000 Dierlijke producten, vlees en vleesproducten, 15200000 Toebereide en geconserveerde vis, 15300000 Groenten, fruit en aanverwante producten, 15400000 Dierlijke of plantaardige oliën en vetten, 15500000 Zuivelproducten, 15600000 Graanmalerijproducten, zetmeel en zetmeelproducten, 15810000 Broodproducten, vers gebak en cake, 15820000 Beschuit en koekjes; houdbaar gebak en cakes, 15830000 Suiker en aanverwante producten, 15840000 Cacao; chocolade en suikerwerk, 15850000 Pastaproducten, 15870000 Specerijen en kruiderijen, 15880000 Speciale voedingsproducten, 15890000 Diverse voedingsmiddelen en droge waren
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: ja