204179-2026 - Resultaat
Nederland – Waterbouwwerkzaamheden – Baggeren vaarwegtraject T1 - DOS-2025-0002803
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: Baggeren vaarwegtraject T1 - DOS-2025-0002803
Beschrijving: De provincie Zuid-Holland beheert 10 vaarweg trajecten met een totale lengte van 143 km. Als beheerder dient zij ervoor te zorgen dat de vaarwegen beschikbaar zijn voor de scheepvaart, zowel de beroepsvaart als de recreatievaart. Om de vaarwegen beschikbaar te houden, moeten deze voldoende diepgang hebben. De diepgang wordt gerealiseerd door het baggeren van de vaarwegen. Het doel van dit project is om op vaarwegtraject 1 het gewenste profiel te krijgen, vastgelegd in de uitvoeringsregeling vaarwegprofielen Zuid-Holland 2015. Vaarwegtrajecten T2-T9 en T10 worden in een apart project uitgevoerd. Met deze aanbesteding beoogt de Aanbesteder de volgende doelstellingen te bereiken: 1. Het contracteren van een samenwerkingspartner om in een optimale samenwerking de gezamenlijke bouwteamdoelstellingen te behalen; 2. Het realiseren van het gewenste profiel, vastgelegd in de uitvoeringsregeling vaarwegprofielen Zuid-Holland 2015; 3. Het tijdens de werkzaamheden beperken van overlast voor omwonenden, bedrijven en vaarweggebruikers; 4. Het zo duurzaam mogelijk realiseren van de uitvoering.
Interne identificatiecode: DOS-2025-0002803
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45240000 Waterbouwwerkzaamheden
Aanvullende classificatie (cpv): 45252124 Bagger- en pompwerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000